Płacisz tylko raz, bo licencja jest bezterminowa.

Osiągnij więcej za mniej, bo otrzymasz również wsparcie i poprawki w cenie.
Masz zapewnione skuteczne i efektywne wsparcie oraz poprawki
Zarówno podczas wyboru zakresu, jak i po nim. Gdy “kurz” handlowy opadnie nie znikamy. Przechodzimy do działania skupionego na wyniku. Za to cenią nas użytkownicy.
Skorzystaj z wiele możliwości konfiguracyjnych
Praktyczna funkcjonalność i modułowa budowa sprawia, że program pozwala zrealizować różne scenariusze biznesowe w Twojej firmie. Bo przecież każdy jest wyjątkowy.
Najwyższy współczynnik możliwości do ceny
W podobnej klasie oprogramowania trudno znaleźć za tą cenę tyle możliwości w momencie zakupu i po nim. Dodatkowo szybko “odpalisz” program, bo komu zależny na niekończących się płatnych analizach, wróżeniach, konsultacjach.
Łatwy do policzenia zwrot z inwestycji
Dzięki temu wiesz dlaczego warto zainwestować i po jakim czasie się to zwraca. Dalej tylko zyskujesz. Bo kto chce przepłacać lub być zawiedziony po zakupie?

Oszczędzisz sporą ilości czasu na obsłudze klientów i analizie

Pracuj efektywnie jedynie przez 1/3 dnia.
System Sales Partner CRM efektywnie pomaga realizować plan sprzedaży z tymi samymi ludźmi, po znacznie niższych kosztach i poświęcając na to mniej czasu. Z relacji naszych użytkownicy wynika, że mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu na wykonywanie takich czynności jak: przygotowanie ofert, umów, planowanie i wyszukiwanie danych, uruchamianie akcji marketingowych czy też zarządzania projektami i zgłoszeniami serwisowymi. Dzięki temu tworzą centralne i spójnego miejsce informacji o kliencie w całej firmie, które monitorować i analizować przy pomocy graficznych pulpitów.

Duża eleastyczność wyboru i modyfikacji dostosowana do potrzeb

Wybierz, dostosuj zgodnie z potrzebą.
Zakup system crm Sales Partner w wersji podstawowej (kartoteki firm, osób, tworzenie ofert, zarządzanie towarami, grupowanie firm i kontaktów, grupowy kalendarz, planowanie i delegowanie czynności, rejestracja historia, załączniki i notatki, biblioteka dokumentów) oraz dodatkowo rozważ zakup modułów tj.: serwis, marketing, projekty, e-mail, faktury, magazyn, integrator. Po zakupie zmodyfikuj zgodnie z potrzebą: miejsca do gromadzenia informacji (kartoteki i listy), różne wzory szablony dokumentów (ofert, zamówień wydruków itp. i wstaw logo), raporty i moduły analityczne, prezentacje danych na ekranie.

Możesz pracować zdalnie na komputerze PC, laptopie, tablecie, telefonie

Z różnych miejsc i różnych urządzeń z różnymi systemami.
Korzystaj z możliwości zdalnego dostępu do centralnego systemu crm informacji o swoich klientach, partnerach działasz z różnych miejsc w biurze i poza nim. Użytkownik pracując na wybranym urządzeń (telefon, tablet, laptopa, komputera klasy pc), które jest obsługiwane przez platformę systemową (Linux, Windows, Mac OX, Android) łączy się z danymi na własnym serwerze w biurze lub zdalnym na serwerze VPS (Linux). Taka konfiguracja jest możliwa gdyż nasz program zarządza danymi przy pomocy serwerów baz danych danych MS SQL lub PostgreSQL.

Integracja z wiodącymi programami magazynowymi oraz z...

Poznaj moc integracji naszego crm z innymi, a ułatwisz sobie pracę.
Po integracji uzyskasz ścisłą dwukierunkowa wymianę danych pomiędzy naszym systemem CRM w zakresie kontrahentów, faktur, zamówień, towarów, cen, stanów oraz różnych analiz on-line z Optima ERP, Subiekt GT, WF-MAG. Dane są wczytywane online, bez synchronizacji. Dzięki czemu użytkownik ma zawsze dostęp do aktualnych cen i stanów magazynowych. Całość nie zakłóca działania zewnętrznych programów, a uzupełnia i automatyzuje pracę firmy. Dodatkowo program współpracuje z GUS, Thunderbird, MS Outlook, Pakietami biurowymi, Google Kalendarz i Maps.

To, nie wszystko! bo jeszcze możesz...

Pracuj w tradycyjny sposób lub przez przeglądarkę. A Twoi klienci w Strefie Klienta (Platforma B2B)
Integro CRM to system w przeglądarce
Integro CRM jest aplikacją działającą w dowolnej przeglądarce WWW, na komputerach z systemami Windows, Linux, MacOS, Android. Jest systemem niezależnym jak również współpracuje z zewnętrznymi programami: Subiekt GT, Comarch Optima ERP, WF-Mag oraz Sales Partner CRM/START. Integro CRM ma budowę modułową, dzięki czemu można zakupić go w wersji od podstawowej do pełnej.
Strefa Klienta (B2B) ułatwia współpracę
Oprogramowanie Strefa Klient (Platforma B2B) przyspiesza, usprawnia działania i ogranicza koszty transakcyjne pomiędzy przedsiębiorstwami oraz umożliwia przyjmowanie zgłoszeń serwisowych (ticket system) i zapytań ofertowych. Platforma jest efektywną formą komunikacji zarówno w relacjach z partnerami, kontrahentami jak i klientami.
Wbudowany moduł E-mail
Oprogramowanie crm z naszej firmy posiada własny moduł E-mail. Moduł daje możliwość zapisywania całej korespondencji z klientem. Każdy mail przychodzący i wychodzący może być zapisany pod klienta, opcjonalnie opisany i oznaczony kategorią. Eliminuje to potrzebę przedzierania się przez tysiące maili w skrzynce odbiorczej, wyszukiwanie i foldery oraz nie wymaga integracji z zewnętrznymi programami do poczty. Menadżer może kilkoma kliknięciami zobaczyć np. całą dzisiejszą korespondencję zespołu itd.