12 Gru 2018

W programie OptimaSales CRM użytkownicy mogą korzystać z 12 nowych szablonów ofert i to za darmo…

szablony ofert handlowych w OptimaSales CRM
W programie OptimaSales CRM, za darmo, dostępne są profesjonalne, gotowe do użycia szablony ofert od razu do wykorzystania przez użytkownika w jego działalności handlowej. Obecnie dostępnych jest 12 nowych szablonów w różnej konfiguracji.

Dodatkowa korzyść jest taka, że nie ograniczamy użytkowników to tej liczby, bo każdy może w łatwy sposób utworzyć własne szablony bądź zmodyfikować obecne. Proponujemy zamianę kopiuj i wklej z MS Worda i MS Excela w kierunku na narzędzia, które ułatwi ci pracę i pozwoli uniknąć wielu pomyłek związanych z kalkulowaniem pracy na cennikach przy tworzeniu ofert handlowych.

Ofertowane szablony ofert pozwalają na przesłanie gotowej, profesjonalnie wyglądającej oferty handlowej, również w różnych językach, wprost z OptimaSales CRM. Oferty mogą być wysyłane w języku polskim lub angielskim bądź niemiecki, lub dowolnie innym języku. To my o tym decydujemy, użytkownicy OptimaSales CRM. Program idealne wspiera firmy oferujące swoje produkty i usługi za granicą. Poprzez profesjonalny wygląd szablonów nasza komunikacja z odbiorcami nabiera lepszych barw. Wydaje się, że to ma dziś nie małe znaczenie. Jak Cię widzą tak Cię piszą :).

Szablony ofert mogą zawierać: logo, nazwę firmy użytkownika oraz klienta, nazwy i opisy produktów w tabeli lub poza nią, ceny i ich podsumowania netto, brutto, stawki vat, rabaty jednostkowe lub ogólne dla całości, wyliczanie oszczędności dla klienta itd. To wszystko co jest potrzebne i niezbędne do zaprezentowania profesjonalnej oferty z wieloma opcjami do wyboru.

Jedną z ważnych rzeczy jest to, że nasze szablony ofert handlowych pozwalają na wysyłanie ofert jedno lub wielowariantowych. Poznaj technikę trzech wariantów i jak to wpływa na klienta. Może u Ciebie się sprawdzi?

szablony ofert w crmRozwiązanie OptimaSales CRM działa i zostało przetestowane przez polskich użytkowników, jeżeli chciałbyć, to możesz potestować. Zapisz się na demo crm…?

Zerknij tutaj… na pełną listę dostępnych funkcji w OptimaSales CRM