03 Sie 2018

Wielojęzyczność już dostępna w programie klasy crm…

Program crm w róznych językach
Jeżeli działamy na różnych rynkach i chcielibyśmy mieć jedną bazę klientów w crm na której pracuje międzynarodowy zespół, to z przyjemnością informujemy, że po intensywnym okresie testowania, OptimaSales CRM jest przygotowana do takiego wyzwania. OptimaSales jako program crm obecnie jest dostępny w języku polskim i angielskim. Natomiast każdy inny język jest również w zasięgu ręki, gdyż zastosowaliśmy w programie crm mechanizmy, które pozwalają na szybkie wprowadzenie kolejnej wersję językowej.

Użytkownicy programu crm nie czekając na nas, sami mogą przygotować swoją wersję programu zgodnie ze swoją potrzebą. Użytkownik z odpowiednimi uprawnieniami może zmieniać i dokonać tłumaczenia obecnych nazw pól na interfejsie programu oraz dokonywać tłumaczyć zawartości dostępnych słowników. Co oznacza, że każdy instalacji programu może posiadać własne nazewnictwo zgodnie z naszą potrzebą. Z tego wniosek, że nie tylko wersje językowe są dostępne w programie OptimaSales CRM ale również możliwość wpływu na nazwy poszczególnych elementów oraz ich wygląd na interfejsie, przez co program crm w łatwy sposób możemy dostosować się do naszych indywidualnych potrzeb.

Jeżeli zainteresowała Cię ta możliwość, to zapraszamy do zapisania się na demo programu crm aby samemu sprawdzić i poczuć jak możemy działać na tej samej bazie klientów z kolegami z różnych krajów lub mówiących w różnych językach w jednej firmie, tutaj…

Zerknij tutaj… na pełną listę dostępnych funkcji w OptimaSales CRM