03 sie 2018

Wielojęzyczność już dostępna w programie klasy crm…

Program crm w róznych językach

CRM w różnych językach umożliwia połączenie międzynarodowego zespołu, który działa na różnych rynkach w jedną dobrze naoliwioną, wielojęzykową maszynę sprzedaży. Działanie na jednej centralnej bazie klientów pozawala sprawnie podejść do obsługi klientów. Jeżeli jest to interesujące dla Ciebie, to z przyjemnością informujemy, że po intensywnym okresie testowania, OptimaSales CRM jest przygotowana do takiego wyzwania. OptimaSales jako program klasy crm obecnie jest dostępny w języku polskim i angielskim. Natomiast każdy inny język również jest w zasięgu ręki. W programie zastosowaliśmy mechanizmy, które pozwalają na szybkie wprowadzenie kolejnej wersję językowej bez dodatkowych prac informatycznych.

Użytkownicy programu crm nie czekając na nas, sami mogą przygotować swoją wersję programu zgodnie z potrzebą. Użytkownik z odpowiednimi uprawnieniami może zmieniać i dokonać tłumaczenia obecnych nazw pól oraz dokonywać tłumaczyć zawartości dostępnych słowników. To oznacza, że każda instalacja programu może posiadać własne nazewnictwo zgodnie z naszymi preferencjami biznesowymi. Bez angażowania osób z informatyki.

Płynie z tego taki wniosek, że nie tylko wersje językowe są dostępne w programie OptimaSales CRM ale również możliwość wpływu na nazwy poszczególnych elementów oraz ich wygląd na interfejsie. Przez co w łatwy sposób możemy dostosować program do indywidualnych potrzeb.

Jeżeli zainteresowała Cię ta możliwość, to zapraszamy do zapisania się na demo programu crm aby samemu sprawdzić i poczuć jak możemy działać na tej samej bazie klientów z kolegami z różnych krajów lub mówiących w różnych językach w jednej firmie, tutaj…

Zerknij tutaj… na pełną listę dostępnych funkcji w OptimaSales CRM