optimasales crm demo

Dlaczego warto przetestować darmowe demo CRM OptimaSales ?

Sprawdź za darmo, czy nasz elastyczny CRM pasuje do Twojego biznesu.

Wysoki współczynnik możliwości do ceny

Nie jest łatwo znaleźć prosty CRM w takiej cenie by bez osób trzecich móc go łatwo dostosować do własnych potrzeb. Bo zanim zaczniemy używać naszą bazę klientów, to często chcemy wprowadzić takie zmiany w programie by pasowały on do specyfiki firmy.

Plus aby posiadał odpowiednią wbudowaną funkcjonalność. Dlatego ważne staje się to, aby możliwie szybko „odpalić” program zgodnie ze swoimi potrzebami. Rzadko komu zależny na konfiguracjach, instalacjach LAMP czyli płatnych wdrożeniach. W OptimaSales CRM Demo już może to sprawdzić bez żądnych zobowiązań.

Łatwy do policzenia zwrot z inwestycji

Działy handlowe np. z 10-cioma użytkownikami korzystające z OptimaSales CRM oszczędzają około 400 godz. pracy. Gdy przemnożysz tą ilość zaoszczędzonych godzin przez swoją średnią stawkę godzinową. To dzięki temu wiesz, dlaczego warto zainwestować w takie narzędzie. Kalkulator opłacalności.

Dodatkowo również widzisz po jakim czasie się to zwraca. A dalej, tylko zyskujesz. Nie przepłacajmy, kupujmy racjonalnie by nie być zawiedziony po zakupie. Raz, a dobrze.

Każdy biznes choć podobny, to jednak wyjątkowy

Dlatego, OptimaSales to elastyczny crm przy pomocy którego można zrealizować różne scenariusze (procesy) biznesowe spotykane w obsłudze klienta w dziale handlowym. Na drodze od pozyskania klienta, poprzez sprzedaż, a skończywszy na działaniach po-sprzedażowych mamy różne ścieżki.

W OptimaSales możemy wprowadzić własne procesy sprzedażowe i serwisowe, zdefiniować własne słowniki, szablony ofert i e-mail zgodnie z nasza preferencją. Bez ponoszenia kosztów informatycznych na indywidualizację (customisation) oraz ograniczeń spotykanych w innych programach

Co otrzymasz podczas testów naszego systemu CRM?

Wsparcie merytoryczne i dostęp do bazy wiedzy.

A tuż po zalogowaniu się do programu demo crm czeka na Ciebie Bazy Wiedzy z informacjami w postaci dokumentów z rzutami ekranowymi i nagrań wideo.

Poza tym, raz na 3 dni wysyłamy ciekawostki o tym, jak ułatwić sobie pracę handlową przy pomocy OptimaSales CRM.

Dzięki temu, użytkownicy szybko się wdrażają (bez dodatkowych kosztów) oraz działają jak dobrze naoliwiona maszyna sprzedaży.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza spotkamy się na zdalnym aby omówić Twoje potrzeby odnośnie CRM!

    OptimaSales CRM posiada również moduły zwiększające jej podstawową funkcjonalność. Zaznacz moduły, które chcesz przetestować.

    Ilu użytkowników ma powyższe problemy lub wyzwania? *

    Podaj rozwiązanie 5 + 1