Polecasz raz,
a pieniądze stale otrzymujesz

Brak limitów zarobków, im więcej polecisz tym więcej zarobisz.

Możesz polecać i zarabiać dodatkowe pieniądze na systemie OptimaSales CRM. To prosty i elastyczny crm o dużych możliwościach adaptacyjnych dla różnych biznesów. Warto zauważyć, że prawie każda rozwijająca się firma potrzebuje narzędzia do zarządzania kontaktami handlowymi. A więc z sukcesem możemy ich wspólnie obsłużyć.

Dlaczego warto z nami współpracować?

OptimaSales CRM to program o wielu nieoczywistych możliwościach. Doceniany przez wielu.

Nasi użytkownicy z sektora MSP chcą uczyć się tylko jednego narzędzia, które wspiera ich działania i potrzeby w kluczowych obszarach: marketingu, sprzedaży i działań po-sprzedażowych (realizacje i serwis).

Chwalą go za możliwość pracy zespołowej na jednym programie (jedna baza klientów, która łączy 3w1). Podkreślają również jego ciekawe możliwości funkcjonalne oraz wysoką użyteczność w przyjaznej oprawie i cenie.

OptimaSales CRM 3w1

Dla kogo jest nasz program partnerski?

Dla osób prężnie i skutecznie wspierający swoich klientów.

Nasz program partnerski jest skierowany do osób i firm, które chcą wspierać swoich klientów w zakresie wyboru i dostarczenia ciekawego rozwiązania z nieprzeciętnymi możliwościami do zarządzania kontaktami handlowymi.

Korzyści jakie możesz uzyskać
ze współpracy

Przyłącz się do naszej grupy i korzystaj.

Oto korzyści jakie możesz uzyskać:

 • polecając OptimaSales CRM zyskujesz pieniądze za każde polecenie lub zamieniasz to na korzystanie z programu we własnym zakresie,
 • brak jest limitów zarobków, im więcej polecisz tym więcej zarobisz,
 • pierwszą licencję wraz z modułami otrzymujesz bezpłatnie na jeden miesiąc, a jej dalsze działanie jest uzależnione od aktywności Twoich klientów,
 • Twoi klienci otrzymują rabat na pierwszą płatność,
 • przed decyzją twoi potencjalni klienci otrzymują dostęp do demo,
 • Twoi klienci otrzymują od nas darmowe szkolenie wprowadzające
 • otrzymujesz wsparcie przy wdrożeniu i opanowaniu obsługi programu,
 • po zalogowaniu do systemu Ty i Twoi klienci mogą korzystać z bazy wiedzy przez 24/7

Jak działa program partnerski
w praktyce?

Mechanizm jest prosty i przejrzysty. Zero nieporozumień.

Generalnie wygląda to tak:

 1. Polecasz raz, a pieniądze otrzymujesz raz na kwartał. Jest to stały przepływ pieniędzy.
 2. Jeżeli polecona przez Ciebie osoba lub firma będzie co miesiąc opłacać OptimaSales CRM, to na Twoje konto będą z tego tytułu wpływać pieniądze lub zgromadzoną prowizję  możesz wykorzystać na usługę OptimaSales CRM.

 

Odbywa się to w następujących krokach:

 1. Aktywujesz konto partnerskie, czyli przystępujesz to programu, a następnie otrzymujesz swój unikalny kod partnera,
 2. Wysyłasz lub umieszczasz unikalny link na swojej stronie ze swoim kodem do rejestracji użytkownika (przy pomocy generatora linków z kodem),
 3. Znajomy rejestruje się samodzielnie poprzez wysłany link lub sam go zgłaszasz poprzez formularz rejestracji,
 4. Następnie znajomy opłaca usługę OptimaSales CRM zgodnie na podstawie otrzymanej proformy,
 5. Ty z tego tytułu otrzymujesz pieniądze co kwartał lub zgromadzoną prowizja wykorzystujesz na usługę OptimaSales CRM, a klient otrzymuje 10% na pierwszą płatność za usługę przez pierwszy kwartał.

To, nie wszystko! Możesz jeszcze...

Wdrażać, wspierać i modyfikować program tak by pasował do potrzeb Twoich klientów. Dzięki swojej elastyczności i adaptacyjności OptimaSales CRM doskonale sprawdza się w pracy w małych i średnich firmach.

A nasi partnerzy wspierają swoich klientów również w zakresie konfiguracji, dostosowania i przygotowania różnego typu szablonów szablonów i procesów biznesowych (procesy sprzedaży, serwisu, realizacji, kwalifikacji). Innymi słowy wdrażają i opiekują się oraz szkolą by poza prowizją, zyskać 100% na tych dodatkowych usługach.

A wszystko dzieje się po to, aby wspólnie w firmach naszych wspólnych klientów w efektywny sposób łączyć osoby z marketingu, sprzedaży i realizacji oraz serwisu w jedną dobrze naoliwioną maszynę sprzedaży.