OptimaSales Demo Crm dostępna od ręki

Program jest sprawdzony i przetestowany przez wielu użytkowników. Posiada funkcji tyle ile potrzeba, nie więcej. A przyjazna oprawa ułatwia jego używanie. Przetestuj demo crm bez zobowiązań.
Demo CRM OptimaSales

Dlaczego warto przetestować OptimaSales Demo?

Sprawdzisz czy rozwiązanie pasuje do Twojego biznesu
Każdy biznes choć podobny, to jednak wyjątkowy
Dlatego, OptimaSales to elastyczny crm przy pomocy którego można zrealizować różne scenariusze (procesy) biznesowe spotykane w obsłudze klienta w dziale handlowym. Na drodze od pozyskania klienta, poprzez sprzedaż, a skończywszy na działaniach po-sprzedażowych mamy różne ścieżki. W OptimaSales możemy wprowadzić własne procesy sprzedażowe i serwisowe, zdefiniować własne słowniki, szablony ofert i e-mail zgodnie z nasza preferencją. Bez ponoszenia kosztów informatycznych na indywidualizację (customisation) oraz ograniczeń spotykanych w innych programach.
Wysoki współczynnik możliwości do ceny
Nie jest łatwo znaleźć prosty CRM w takiej cenie by bez osób trzecich móc go łatwo dostosować do własnych potrzeb. Bo zanim zaczniemy używać naszą bazę klientów, to często chcemy wprowadzić takie zmiany w programie by pasowały on do specyfiki firmy. Plus aby posiadał odpowiednią wbudowaną funkcjonalność. Dlatego ważne staje się to, aby możliwie szybko „odpalić” program zgodnie ze swoimi potrzebami. Rzadko komu zależny na konfiguracjach, instalacjach LAMP czyli płatnych wdrożeniach. W OptimaSales Demo CRM już może to sprawdzić bez żądnych zobowiązań.
Łatwy do policzenia zwrot z inwestycji
Działy handlowe np. z 10 użytkownikami korzystające z OptimaSales CRM oszczędzają około 400 godz. pracy. Gdy przemnożysz tą ilość zaoszczędzonych godzin przez swoją średnią stawkę godzinową. To dzięki temu wiesz, dlaczego warto zainwestować w takie narzędzie. Dodatkowo również widzisz po jakim czasie się to zwraca. A dalej, tylko zyskujesz. Nie przepłacajmy, kupujmy racjonalnie by nie być zawiedziony po zakupie. Raz, a dobrze.

Co otrzymasz podczas testów?

Wsparcie merytoryczne i dostęp do bazy wiedzy

A tuż po zalogowaniu się do programu demo crm czeka na Ciebie Bazy Wiedzy z informacjami w postaci dokumentów z rzutami ekranowymi i nagrań wideo. Poza tym, raz na 3 dni wysyłamy ciekawostki o tym, jak ułatwić sobie pracę handlową przy pomocy OptimaSales. Dzięki temu, użytkownicy szybko się wdrażają (bez dodatkowych kosztów) oraz działają jak dobrze naoliwiona maszyna sprzedaży.