07 listopad 2019

Cena systemu crm jakim jest OptimaSales

Cena system crm OptimaSales

Cena systemu crm jakim jest OptimaSales zaczyna się od 49 PLN. OptimaSales jest dla małych i średnich działów handlowych.

W cenie znajdziemy pakiet pomocnych narzędzi sprzedażowych dla osób w działach handlowych z różnych branż w firmach MSP.

Oto, co sprzedajemy dla małych i średnich działów handlowych. W tej cenie otrzymasz serwer VPS na którym zainstalowana jest usługa OptimaSales wraz z archiwizacją danych, a także:

  • Usługę jako pakiet pomocnych narzędzi sprzedażowych dla osób w działach handlowych z różnych branż, którzy wiedzą, że liczy się skuteczność, bo za nią są nagradzani.
  • System crm jakim jest OptimaSales, który wspiera pracę zespołu w zakresie dzielenia się informacją o klientach oraz pomaga i usprawnia proces przygotowania i zarządzania sprawami handlowymi wraz z kalkulacjami, a także pomaga w działaniach po-sprzedażowych (realizacje, serwis).
  • Program, przy pomocy którego zrealizujesz kampanie marketingowe, bez limitów wysyłek, odbiorców, wszystko z poziomu crm, bez zbędnych czynności do zewnętrznych programów
  • Program OptimaSales CRM, pozwala na monitorowanie działań w kierunku pozyskania, obsługi i utrzymania klientów przy pomocy Pulpitów (Dashbord).
  • W module Serwis i realizacje można zarządzać zgłoszeniami (różne własne typy) wg definiowalnych procesów, tak aby to pasowało do Twojego biznesu.
  • Łącząc analizę danych z intuicją sprzedażową można uwolnić nową moc i energię w zespole. A z pomocą OptimaSales CRM dzieje się to łatwiej i szybciej.
  • Usługa została przetestowana i jest używana przez polskich użytkowników, oraz również może działać w innych językach.
  • Proponujemy zamienić złożoność oprogramowania stacjonarnego na prostotę usługi crm i działać mobilnie i/lub w rozproszonej strukturze sprzedażowej bez przeszkód.

Funkcji tyle i ile potrzeba, nie więcej. Wysoka użyteczność programu w przyjaznej oprawie i cenie.

Cena systemu crm jest uzależniona od ilości użytkowników, modułów oraz czasu trwania współpracy. Elastycznie można ją dostosować do potrzeb użytkownika. Oto pakiet funkcji dostępnych w OptimaSales CRM


Świadomi jesteśmy, że zawsze jest kilka opcji, które użytkownicy porównują.
W związku z tym przygotowaliśmy parametry CRM zebrane z różnych rankingów, aby łatwo porównać różne własne opcje z OptimaSales CRM.
Tutaj znajdziemy pomocne zestawienie, które pomoże w porównaniu systemów crm