26 Lis 2019

Spory rabat na usługę przeniesienie danych klientów wraz z historią z Sales Partner CRM do OptimaSales CRM

przenies-dane-z sales partner do-optimasales
Nie wiem czy wiecie ale obecnie możecie skorzystać z sporego rabatu na pracę związane z usługą przeniesienia danych klientów wraz z historią z Sales Partner CRM ((program już niewspierany i nierozwijany) do jego następcy OptimaSales CRM. Rabat jest w wysokości 80%, a jego kod to SP80OP2020.

Naszą pracę wykonamy do 14 dni, bo jako twórcy obu systemów (Sales Partnera i następcy OptimaSales CRM) wiemy co w trawie piszczy.
Natomiast Ciebie (ze względu na znajomość swoich danych) poprosimy o zaangażowanie merytoryczne w zakresie mapowania i porządkowania danych.
Cały czas wspólnie uzgadniamy szczegóły aby wszystko przebiegało gładko i sprawnie.

Z sukcesem przenieśliśmy już kilka baz z mnóstwem danych, z Twoją, jeżeli chcesz, również przeniesiemy. Twoje dane szybko znajdą się w OptimaSales, która jest na bieżąco rozwijana i wspierana technicznie.

Jeżeli zainteresowała Cię ta propozycja to daj nam znać. Po otrzymaniu szczegółów na temat kondycji obecnej Twojej bazy danych (jej typu, wielkości itd.) przedstawimy naszą propozycję z 80% rabatem. Jednocześnie nie chcemy używać frazesów o tym, że kolejność zgłoszeń ma znaczenie oraz to, że oferta jest ograniczona czasowo.

Jeżeli nie wiesz czy zdecydujesz się na przeniesienie danych to, chociaż z ciekawości zobacz z jakiej obecnie funkcjonalności mógłbyś skorzystać w OptimaSales CRM. Listę wraz z rzutami ekranowymi znajdziesz tutaj…