Co umożliwia zakłada kalkulacji w karcie Sprawy i jak z niej korzystać aby utworzyć ofertę handlową?

W karcie Sprawy znajduje się zakładka Kalkulacji. Dzięki której możemy stworzyć prostą i wielowariantową kalkulację handlową. Generalnie zakładka Kalkulacja służy do przygotowania oferty handlowej, czyli umieszczania w niej produktów, usług i zarządzania nimi. Posiada wiele użytecznych mechanizmów, które pomagają w określaniu końcowej ceny sprzedaży. Poza tym wyposażona jest w informacje, które są niezbędne przy ocenie kosztów, marży zysku i zysku przygotowywanej oferty. Po określeniu wszystkich parametrów naszej kalkulacji handlowej możemy jej treść podejrzeć na podstawie wybranego szablonu, przed wysłaniem do klienta, w zakładce naszej przeglądarce internetowej. Poniżej dowiedz się jak w pełni możemy wykorzystać zakładkę Kalkulacji oraz inne zakładki pomocne do stworzenia oferty handlowej w swojej codziennej handlowej pracy.

1. Pracę w zakładce kalkulacja rozpoczynamy od dodania produktów/usług oraz ich wycenienia w wybranym wariancie. Jest klika sposobów na umieszczenie produktu/usługi lub produktów/usług w zakładce Kalkulacja. Poniżej zostały one omówione.

Uwaga: Dostęp do treści tylko dla zalogowanych użytkowników w programie OptimaSales. Zaloguj się i odśwież tę stronę. Więcej o tym tutaj...