Nie chcę używać kalkulacji handlowych w programie ale nadal chciałbym zarządzać sprawami handlowymi

Czasami jest taka sytuacja, że nie chcemy korzystać z wbudowanych w program mechanizmów do tworzenia kalkulacji ofert, gdyż używamy do tego specjalistycznych kalkulatorów otrzymanych  od producenta. Czasami ma to miejsce przy oferowaniu, sprzedaży np: okien, drzwi, dachów, samochodów, usług finansowych itd.

Pomimo tego, nadal zależy nam na zarządzaniu spawami handlowymi, aby szybko do nich wracać, a także od razu mieć w nią pełen wgląd aby wiedzieć: dla kogo one zostały przygotowane, a jakim znajdują się etapie, o jaką kwotę gramy i kiedy będzie prawdopodobna decyzja oraz to kto od strony klienta jest w to zaangażowany, a także z kim konkurujemy, co wykonaliśmy i co mamy zaplanowane do wykonana i przez kogo.

Uwaga 1.: Wyłączenie opcji sprawy bez kalkulacji dotyczy wszystkich użytkowników, nie jest to indywidualna opcja przypisana do wybranego użytkownika. Po wyłączeniu tej opcji dotyczy to całego zespół handlowy.

Uwaga 2.: Nie każdy użytkownik może wyłączy lub włączyć tą opcję. Należy posiadać odpowiednie uprawnienia.

Uwaga 3.: Wcześniejsze sprawy przed tą zmianą (wyłączenia kalkulacji) zachowują jedynie podstawowe informację o wartości i koszcie, natomiast co do innych rzeczy to jest brak dostępu (nie zostały one usunięte, ale jedynie ukryte tj. kalkulacja, szczegóły, podgląd).

Jak wyłączamy opcję sprawy handlowe bez kalkulacji?
a) przechodzimy do ustawień w programie i odznaczamy opcję i klikamy zapisz, tak jak poniżej na rzucie ekranowym

Uwaga: Dostęp do treści tylko dla zalogowanych użytkowników w programie OptimaSales. Zaloguj się i odśwież tę stronę. Więcej o tym tutaj...