07 Mar 2019

Automatyczny i skuteczny mechanizm weryfikacji i de-duplikacji danych handlowych jako standard w OptimaSales CRM

De-duplikacja danych w OptimaSales CRM
OptimaSales jako łatwy i prosty program CRM wyposażony jest w funkcję weryfikacji i de-duplikacji danych, która w automatyczny i skuteczny sposób wyszukuje powtarzające się dane klientów, bez względu na to jak zostały one zapisane, od razu na etapie ich wprowadzania.

Dzięki temu OptimaSales CRM zapisała się do grona jednych z nielicznych programów standardowo wyposażonych w taką profesjonalną i kompleksową funkcjonalność (weryfikuj i znajdź duplikaty kontaktów) bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Zastosowany w programie zaawansowany i wyrafinowany mechanizm z niezwykłą skutecznością wyszukuje duplikaty i to nie tylko w tych samych firmach ale w znacznie szerszym i głębszym zakresie. A gdy OptimaSales CRM znajdzie taki duplikat, to automatycznie o nim powiadamia użytkownika. Dzięki temu już na wstępnie, podczas wprowadzania danych do programu crm uzyskujemy nad nimi kontrolę.

Kiedy przydają się te mechanizmy w programie crm:
 • gdy pracujemy w zespole i wiele osób wprowadza dane do centralnej bazy danych crm klientów,
 • gdy importujemy dane do istniejącej bazy danych crm z wielu źródeł (pliki Excela, csv lub z innych formatów),

 • Jakie są z tego korzyści:
 • automatyczny porządek czyli spokojna głowa, czysta baza klientów w crm, każdy kto choć raz mierzył się z porządkowaniem bazy danych to doceni,
 • redukcja czasu dla osób zajmujących się marketingiem i sprzedażą, nawet do 90% poświęconego na wyszukanie duplikatów i ich neutralizacja,
 • zmniejszenie kosztów marketingu bezpośredniego, czyli bardziej skuteczne kampanie marketingowe, telemarketingowe, bo brak duplikatów,
 • profesjonalny wizerunek w oczach naszych klientów, czyli eliminacja wysyłania tych samych informacji do tej samej firmy lub osób,
 • klarowna i przejrzysta praca na bazie bez duplikatów znacznie zwiększa efektywność pracy i pozwala uniknąć wielu nieporozumień w zespole.

 • Tak więc, wiesz co możesz uzyskać korzystając z takiego mechanizmu. Jeżeli chciałbyś to mieć w swojej firmie by unikać tego typu problemów związanych z duplikatami, to daj nam znać.

  Przykład działania wykrywania duplikatów

  de-duplikacja danych w OptimaSales

  Rozwiązanie działa i zostało przetestowane przez polskich użytkowników, jeżeli chcesz, to możesz spróbować. Zapisz się na demo…?

  Zerknij tutaj… na pełną listę dostępnych funkcji w OptimaSales CRM