05 Gru 2018

Szybkie i dokładne wyszukiwanie przy pomocy jednego pola w OptimaSales systemie CRM

szukanie klientów w OptimaSales CRM
Badania z ankiet pokazują, że 41% handlowców uznaje, że wyszukiwanie kontaktów i danych klientów w bazach danych za najbardziej czasochłonne działanie wymagające usprawnienia. Dlatego „chwyciliśmy byka za rogi” i w OptimaSales CRM wprowadziliśmy proste wyszukiwanie z podpowiedziami, a dla „szczególarzy” szukanie w zakamarkach programu.

Teraz przy pomocy jednego pola, użytkownicy mogą szybko i dokładniej przeszukiwać dane o klientach, tak jak u „wujka” Google, z tym że w swojej bazie crm jakim jest system OptimaSales. Rozwiązanie działa i zostało przetestowane przez polskich użytkowników, jeżeli chciałbyś potestować to, zapisz się na crm demo…?

szukanie w optimasales

Co dzięki temu uzyskujemy?
a) szybkie wyszukiwanie z tzw. podpowiedzią wyników na temat: osób, firm, spraw, produktów wraz z możliwością przejścia do ich kart
b) dokładne wyszukiwanie danych o klientach w różnych zakamarkach programu, czyli w treści e-maili, notatek, historii działań, opisów, załączników itp.
c) możliwość powrotu do ostatnich wyników wyszukiwania, które dostępne są w zakładce Wynik szukania, czyli bez ponownego procesu wyszukiwania

Zerknij tutaj… na pełną listę dostępnych funkcji w OptimaSales CRM