10 Lis 2018

Wygodny układ pracy na zakładkach klientów w OptimaSales aplikacji crm

Zakładki, karty klientów w OptimaSales CRM
OptimaSales jako aplikacja crm proponuje podobnie jak we współczesnych przeglądarkach wygodny układ pracy na zakładkach. Jest to jedna z tych rzeczy na które warto zwrócić uwagę. Tak jak w przeglądarkach, tak i w aplikacji OptimaSales CRM są one jedną z najczęściej wykorzystywanych i użytecznych funkcji.

Gdyż podczas pracy z małą czy dużą liczbą klientów czy prowadzonych spraw handlowych okazuje się, że nie jest wygodne co chwile otwieranie i zamykanie kart kart klientów lub sprawy gdy tego ich potrzebujemy. To tak jakbyśmy musieli za każdym razem na nowo wpisywać adres strony www w przeglądarce, a tak otwieramy kolejną zakładkę i już. Podobnie jest w OptimaSale CRM.

W związku z tym po otworzeniu karty lub kart klientów lub spraw handlowych możemy pomiędzy nimi przechodzić. Bez ich zamykania. Co więcej otwarte zakładki są zapamiętywane po wyjściu z programu. Zapamiętany jest ostatni układ, aby przy kolejnym logowaniu, do programu crm, od razu uzyskać dostęp do ostatniego stanu pracy. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązaniem, które doceniają nasi użytkownicy. Dziękujemy.

zakladki w OptimaSales


Rozwiązanie działa i zostało przetestowane przez polskich użytkowników, jeżeli chciałbyś spróbować. Zapisz się na crm demo…?

Zerknij tutaj… na pełną listę dostępnych funkcji w OptimaSales CRM